Hikayemiz 1930’da Viyana’da “Studio” kuaför salonunu açan Josef Gschwentner ile başlıyor.

En başından itibaren müşterilerine sadece en iyi ürünleri sunmaya çalıştı ve etkinliği ve yoğunluğu nedeniyle piyasadaki diğer ürünlerden açıkça farklı olan kendi saç boyama ve bakım ürünlerini geliştirdi. Ürünlerinin büyük başarısı ve rakiplerinden gelen yüksek talepten motive olarak, diğer kuaförlere de üretim yapmaya başladı ve böylece Gschwentner Haarkosmetik’in temelini attı. Şirket, profesyonel kuaförlük ürünleri üreticisi ve tedarikçisi olarak Avusturya sınırlarının da ötesinde büyüdü ve adını duyurdu. Şirket kurucusunun yaratıcılığı ve kararlılığı 1950’de yeni bir işi harekete geçirdi.

RefectoCil Ürünleri

Kaşlar ve kirpikler için profesyonel bir saç boyası olan RefectoCil, Gschwentner tarafından geliştirildi ve piyasaya sürüldü. Önümüzdeki on yıllarda, renk yelpazesi 8 tonu, Blonde Brow’u içerecek şekilde genişletildi. Kirpik Kıvırma Seti ve Kaş Şekillendirici Şeritler gibi diğer yeni ürünler uluslararası pazarı fethetti.

Bakımlar için gerekli olan ürünlerimizin bakım segmentinde ve aksesuar sektöründe sürekli genişlemesi ve adaptasyonları, markayı daha da güçlendirmiş ve RefectoCil’in dünya çapında profesyonel göz şekillendirme için mükemmel bir sistem olmasına katkıda bulunmuştur.

Kirpik Kaldırma Seti
Kaş Şekillendirici
Kaş Boyası

RefectoCil, 2018 yılında kirpik ve kaş şekillendirme alanında daha bireysel ve kapsamlı hizmet sunan iki yeni en iyi ürünü piyasaya sürüyor: Kirpik Kaldırma Seti ve Kirpik ve Kaş Güçlendirici Bakım. Bugün, RefectoCil markası bu segmentte tartışmasız dünya pazar lideridir ve 5 kıtada 65’ten fazla ülkede temsil edilmektedir. Marka, milyonlarca başarılı işlemle kanıtlanmış ürünlerde en yüksek kaliteyi, en iyi boyama sonuçlarını ve sürekli ürün yeniliğini yansıtır.

Marka sitesi

refectocil.at/int

Facebook

RefectocilTurkey

Instagram

refectocil.tr

Satış Noktası

sachane.com/refectocil