İsviçre doğası ile kozmetoloji biliminin ortaklığından doğan
 SWISS I SKIN SOLUTION,
Alp dağlarındaki bitkisel hazinelerin gücünü, ileri düzey dermatolojik aktif bileşenlerle birleştiriyor. Yenilikçi duyusal dokuları ile, özel bakım gerektiren ve hassas ciltlerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

MAVALA Laboratuvarları, görünür ve uzun süreli sonuçlar elde etmek için kendi formülasyon tekniklerini geliştirmiştir – en iyi sonuç veren ve güvenli aktif maddeleri en saf ve değerli İsviçre botanik hazineleri ile birleştiren sanat.

Sonuç : Cildin kalitesini nazik bir şekilde geliştiren, uzman ve hedefe yönelik bakım ürünleri.

İyi korunmuş, zengin ve el değmemiş İsviçre doğası, yarım yüzyıldan uzun bir süredir MAVALA Laboratuvarları’na ilham kaynağı olmaktadır. Olağanüstü aktif maddelere sahip ultra dirençli bitkilerin sırrı, zor hava koşullarına ve yüksek irtifaya gösterdikleri uyumdadır.

Mavala Cilt Ürünleri

Tüm SWISS SKIN SOLUTION ürünleri,
İsviçre dağlarından iki hazine ile birlikte formüle edilmiştir:

Ebegümeci çiçeği ve Alpler’in saf suyu, her tür cilt sorunu için İSVİÇRE’li diğer botanik maddelerle birleştirilir.

Ebegümeci çiçeği, eşşiz dermo-yatıştırıcı özelliğiyle binlerce yıldır, İsviçre dağlarının “güzellik kraliçesi” olarak bilinir. MAVALA Laboratuvarları, 20 yılı aşkın bir süre önce ebegümeci çiçeğine bağlanmış ve hassas ciltler için faydalı kullanımlarını keşfetmiştir. % 100 İsviçre kökenli bu bitki buharda damıtılır ve cilt için tüm faydaları korunur. Her formüle eklenir.

Alplerin saf suyu, İsviçre dağlarının en yüksek kaynaklardan gelen (1,805 m) doğal maden suyudur. Tamamen saf ve kirlilikten uzak bölgelerde, yalçın kayalardan süzülürken, mineraller ve yaşam için gerekli maddelerle yavaş yavaş ve doğal olarak zenginleşir. Yüksek düzeydeki saflığı, ideal mineral içeriği ve iz elementlerle mükemmel dengesi formüllerimizin etkisini arttırır.

En iyi İsviçre kökenli doğal bileşenler, cilt sorunlarına özel olarak seçilir :

Benzersiz yaşlanma karşıtı özelliklere sahip Alp gülü, yorgun ciltleri canlandırıcı İsviçre kayısısı, sebo-düzenleyici, cilt kusurlarını giderici Alp yakıotu ve daha birçok mucize ! Doğanın bu gizli güçleri SWISS SKIN SOLUTION ürünlerini zenginleştirir ve özel bakıma ihtiyaç duyan, hassas ciltlerin ihtiyaçlarını karşılar.

Kirpik Kaldırma Seti
Kaş Şekillendirici
Kaş Boyası

Mavala Cilt Satış Noktaları

Ara kutucuğuna Şehir, İlçe ya da Semt ismi yazarak listeyi filtreleyebilirsiniz.

UnvanSehirIlceSemtAdresTel
UnvanSehirIlceSemtAdresTel

Marka sitesi

mavala.com.tr/skin

Facebook

mavalaturkiye

Instagram

mavalaturkiye

Twitter

mavalaturkiye