Markalar


ARDELL
Amerika' nın Önde Gelen Takma Kirpik Markası...

ARDELL, bayanlara güzel, unutulmaz gözlere sahip olmaları için bir yol sunma isteği konusundaki misyonunda esaslı bir duruş sergilediği için takma kirpik konusunda dünyanın önde gelen markasıdır.

Bu ideale bağlanma, 1971 yılında, Arnold Miller' in, eşi Sydell Miller ile birlikte ARDELL'i kurmasıyla başladı. ARDELL ismi çiftin isimlerinin birleştirilmesiyle yaratılmıştır. Küme takma kirpiklerin ilk serisi olan ARDELL DuraLash Takma Kirpikler'in tanıtımıyla, Millerlar işlerini büyük bir başarıyla geliştirmişlerdir.

ARDELL şerit takma kirpikler ve küme takma kirpikler, perakendeci ve profesyonel mağazalardaki binlerce rafa yerleşti ve marka asla geriye bakmadı, sürekli ilerledi ve ilerlemeye devam ediyor.

1980 yılında American International Industries, ARDELL' i satın aldı ve onu dünyanın en büyük, kullanımı kolay, yüksek kaliteli takma kirpik, kaş kozmetiği ve aksesuarları seleksiyonu yaptı.

ARDELL tüketicinin ruh haline, kişiliğine ve yaşam tarzına uyması için çeşitli takam kirpik tipleri sunar. ARDELL takma kirpikleri Hollywood yıldızlarının ve makyaj sanatçılarını da içeren milyonlarca bayanın, olmazsa olmazı, tercih edilen güzellik arttırıcısı haline gelmiştir.Mavala Güzellik Dünyası

Merkezi İsviçre - Cenevre' de bulunan ve tırnak ve el bakımı konusunda dünya lideri olan Mavala, herkesin güzel, sağlıklı tırnaklara sahip olmasını sağlayan etkili çözümler geliştirmiştir.

Mavala aynı uzamnlığı, yarattığı ayak bakım, göz ve kirpi bakım ürünlerinde ve son olarak Mavalia, cilt bakım ve makyaj ürünlerine yansıtmıştır.


Tüm Saç Sorunlarına Uzman Yaklaşımı...

Sağlıklı ve canlı saçlara sahip olmak hepimizin ortak isteği. Bu isteği gerçekleştirmenin yolu ise saçlarımız için en doğru, yapısına en uygun bakımı uygulamaktan geçiyor.

Ülkesi Fransa ve dünyada, otuzbeş yılı aşkın süedir saç sağlığı ve bakımı konusunda otorite kabul edilen Jean-François Lazartigue, saçınızla ilgili tüm problemleri yakından tanıyor ve eşsiz ürünleriyle kişiye özel çözümler sunuyor.


Cildinize Aromaterapi Mucizesi...

Mary Cohr' un sunduğu bakımlar cildinizde hemen farkedilen, uzun süreli etkiler bırakıyor. Fransa' nın önde gelen markası Mary Cohr' un aromatik yağlarla zenginleşti,rilmiş ve en yeni tekniklerle geliştirilmiş formüller içeren ürünleri, enstitü bakımları cildinizde kalıcı sonuçlar veriyor.

 

 

 


 
 
                   
  İNSAN KAYNAKLARI BİZE YAZIN BAYİLİK BAŞVURUSU E-BÜLTEN ÜYELİĞİ İLETİŞİM