Hakkımızda Sante Kozmetik Hakkında

Geçmişi 1983 yılına dayanan Sante Kozmetik, 1996 yılından bu yana, her biri kendi konusunda en kaliteli, etkin ve piyasada ihtiyaç duyulan dünya kozmetik markalarının Türkiye temsilciliği ve dağıtımını yapmaktadır. 'Etkin ve müşteri odaklı dağıtım hizmeti' ilkesi ile, kurulmuş olan Sante Kozmetik, 2014'de 18. yılını geride bırakıyor.

Londra'da bulunan Britanya Kozmetoloji Okulu'nda öğrenim gören ve sonrasında uzun yıllar kendi ismindeki enstitüsünü işleten Ece Erman Önal, finansman ve bankacılık sektöründe üst düzey yöneticilik deneyimine sahip Levent Önal- MBa ve uluslararası ticaret konusunda tecrübeli Hakan Erman, kişisel bilgi ve birikimlerini bir araya getirerek Sante Kozmetik'i kurmuşlardır.

Şirket yönetiminin tüm bölümleri, İstanbul Bağdat Caddesi, Kızıltoprak'taki kendi binasından yürütülmekte, özellikle ürün ve mesleki eğitimlere büyük önem verilmekte, bayi personelinin ihtiyaç duyduğu ürün tanıtımı, uygulama ve satışı eğitimleri sunulmaktadır.

Sante Kozmetik, İstanbul Bölgesi yanında, Ankara, İzmir ve Malatya bölge temsilcilikleri ile Türkiye genelinde etkin dağıtım faaliyetleri ve hizmet sunabilmektedir.

Şirketimiz temsil ettiği markalara uygun olaraka yapılanma esnekliği göstermekte ve dağıtım ağlarını özelleştirebilmektedir. Sante Kozmetik, bayilerini, iş ortağı olarak görerek çalışmalarını yönlendirmektedir. Bayileri ve işin gerçek sahibi olarak benimsediği tüketicileri ile interaktif bir iletişim sistemini benimsemiştir. 'Gerçek satış tüketiciye yapılan ve üründen memnun kalınan satıştır' ilkesi ile hareket etmektedir.

Sante Kozmetik'in hedefi, Türkiye kozmetik sektörüne getirdiği profesyonel bakış açısını daha da geliştirmek, sektörümüzün sağlıklı gelişimine katkıda bulunacak yeni yatırımlara imza atmak ve eğitime özel bir önem vermektir.

Bu yüksek hedeflere ulaşmak için çok çalışacağımız yeni on yıllara heyecanla bakıyoruz.

 

With its roots as far back as 1983, Sante Kozmetik has been the Turkish representative and distributor of fine cosmetics brands since 1996. Founded with a principle of 'effective and customer-oriented' distribution service, Sante Kozmetik is proudly celebrating its 18th anniversay in 2014.

Sante Kozmetik was founded with the partnership of the expertise and knowledge of Mrs. Ece Erman Önal, who graduated from the British School of Cosmetology-CIDESCO in London and has been running her cosmetology institute for many years, Mr. Levent Önal, MBA, who had an impressive background in upper-level management in banking and finance sectors, and Mr. Hakan Erman, who has extensive experience in international trade.

The company is managed from its head office in Istanbul's prestigious Bağdat Street, near Kızıltoprak, and invests heavily in product and professional training. Product knowledge, implementation and sales techniques, which are very much needed by branch personnel, are also conducted at the company headquarters.

Besides its offices in Istanbul, Sante Kozmetik also has regional representatives in Ankara, İzmir and Malatya, covering the most of effective channels throughout Turkey.

Sante Kozmetik maintains a flexible structure that suits the variety of brands represented, and creates custom-made distribution networks. Viewing each of its dealers as a business partner, Sante Kozmetik upholds a principle of mutual benefit to ensure that its dealers thrive on the success of the company. To this purpose, Sante Kozmetik's notion of a successful sale is a satisfactory transaction that fully meets the needs of the consumer.

The goal of Sante Kozmetik is to further develop the professionalism it has brought to the Turkish cosmetics sector, to make considerable investments that will contribute to the healthy and fruitful expansion of the field, and to maintain its focus especially on training.

We look forward to new decades in which we will strive more to reach these ambitious targets.

 Temsil Edilen Markalar

Sante Kozmetik sırasıyla

J.F. Lazartigue - Fransa - Saç Bakım Ürünleri www.jflazartigue.com

 Mavala - İsviçre - El, Ayak ve Tırnak Bakım Ürünleri  www.mavala.com

 Mary Cohr - Fransa - Cilt ve Vücut Bakım Ürünleri www.marycohr.com

 Rausch - İsviçre - Bitkisel Saç Bakım Ürünleri www.rausch.ch

 Ardell - Amerika Birleşik Devletleri - Takma Kirpik ve Kaş Aksesuarları www.ardellashes.com


temsilciliklerini ve etkin dağıtımını üstlenmiştir. 
 
                   
  İNSAN KAYNAKLARI BİZE YAZIN BAYİLİK BAŞVURUSU E-BÜLTEN ÜYELİĞİ İLETİŞİM