MARY COHR


Mary Cohr, Fransa' nın önde gelen aromaterapi markasıdır.

Paris' te bulunan şirket binası, fabrika ve tamamen Mary Cohr için çalışan bir araştırma laboratuvarı, her gün yeni formüller ve teknikler geliştirmektedir.

Aktif maddeler tamamen bitkisel-aromatik özelliktedir. Gücünün tamemen doğadan alır.

Kozmetik dünyasında bir ilke imza atan Mary Cohr, Creme D'Essences adı verilen tamamen esansiyel yağlardan oluşan ibr su bazlı jel yaratmıştır. Bu ürün Fransa' da kozmetik nobeli almıştır. Tüm ürünlerin altına bir astar gibi kullanıldığında, cildin adeta "pencerelerini açarak", üzerine uygulanan ürünlerin cildin daha derin tabakalarına kadar nüfuz etmesini ve tek başlarına kullanıldığında çok daha etkili olmalarını sağlar. Her serinin kendi Creme D'Essences' sı vardır.

Ürün içeriklerinin hiçbirinde genetik açıdan değişime uğramış organizmalar - GMO ve paraben yoktur.

Tüm ürünlerin içinde "ortak vektör" denen Lavanta- Biberiye-Adaçayı bileşiminden oluşan karışım bulunur. Böylelikle tüm ürünler hem kan dolaşımını hızlandırır-Lavanta; hem hassasiyeti giderir-Adaçayı; hem de hücre yenilenme işlemini hızlandırır-Biberiye.

Mary Cohr' da ambalaj kalitesi en üst düzeydedir. En kaliteli cam ve dokunulduğunda insan dokusu hissini veren özel bir plastik madde kullanılmıştır. Her bir aşama en üst seviyedeki teknoloji ile hazırlanmaktadır.

Mary Cohr teknoloji, doğanın gücü ve kadınsılık öğelerini en mükemmel çizgide birleştirir.


 
 
                   
  İNSAN KAYNAKLARI BİZE YAZIN BAYİLİK BAŞVURUSU E-BÜLTEN ÜYELİĞİ İLETİŞİM