ARDELL Hakkında


Her şey Nasıl Başladı?

Meşhur bir güzellik akımını başlatan sinemanın büyüsüydü. Her şey, 1916 yılında, efsanevi sinema yönetmeni D.W. Griffith’ in, “Intolerance” adlı oyunundaki kadın başrol oyuncusu, Seena Owen’ ın, gözlerini açıp kapattığında veya düşünceli bir şekilde aşağıya baktığında zarafetle yanaklarına değecek şekilde uzun, göz alıcı kirpiklere sahip olmasını istemesiyle başladı. Bir peruk yapımcısı, insan saçını ince tül boyunca dokudu ve onları Owen’ ın gözkapaklarına yapıştırarak ilk takma kirpik fikrini yarattı. Fazla söze gerek yok, bayanlar aynı o film yıldızı kirpiklerine sahip olmak istedi ve bir akım doğdu.


ARDELL’ in Ortaya Çıkışı

ARDELL, bayanlara güzel, unutulmaz gözlere sahip olmaları için bir yol sunma isteği konusundaki misyonunda esaslı bir duruş sergilediği için takma kirpik konusunda dünyanın önde gelen markasıdır. Bu ideale bağlanma, 1971 yılında, Arnold Miller’ in, eşi Sydell Miller ile birlikte ARDELL’ i kurmasıyla başladı. ARDELL ismi çiftin isimlerinin birleştirilmesiyle yaratılmıştır. Küme takma kirpiklerin ilk serisi olan ARDELL DuraLash Takma Kirpikler’ in tanıtımıyla, Millerlar işlerini büyük bir başarıyla geliştirmişlerdir. ARDELL şerit takma kirpikler ve küme takma kirpikler, perakendeci ve profesyonel mağazalardaki binlerce rafa yerleşti ve marka asla geriye bakmadı, sürekli ilerledi ve ilerlemeye devam ediyor.


American International Industries ARDELL’ i  Yeni Bir Seviyeye Taşıdı

1980 yılında American International Industries, ARDELL’ i satın aldı ve onu dünyanın en büyük, kullanımı kolay, yüksek kaliteli takma kirpik, kaş kozmetiği ve aksesuarları seleksiyonu yaptı. Başka bir deyişle, ARDELL çekici bakışlara sahip, güzel görünümlü gözler yaratmak için her şeyiyle tam bir görünüm sağlayan ürünler sunar. ARDELL, bayanların doğal, daha kalın, daha uzun kirpiklerle, daha seksi, daha sevimli görünüme sahip olma isteklerini anladı ve ARDELL’ in kirpikten çok daha fazlasını sunmasını amaçladı. Dahası, ARDELL’ in araştırmaları bir ihtiyacı daha ortaya çıkardı ki, bu da bir bayanın takma kirpiklerle rahat hissedebilmesi. ARDELL takma kirpikleri, eşsiz bir rahatlık ve kullanım kolaylığı sunar. Son derece hafiftirler, uygulanmaları kolaydır ve çıkarılmaları kolaydır. Ayrıca, ARDELL takma kirpikleri, kullanımları süresinde emniyeti garanti altına alırken, kendi doğal kirpiklerinizi ve gözlerinizi koruyan yenilikçi bir yapıştırıcı yaratmıştır.


ARDELL tüketicinin ruh haline, kişiliğine ve yaşam tarzına uyması için çeşitli takma kirpik tipleri sunar. ARDELL takma kirpikleri Hollywood yıldızlarının ve makyaj sanatçılarını da içeren milyonlarca bayanın, olmazsa olmazı, tercih edilen güzellik arttırıcısı haline gelmiştir
.


 
 
                   
  İNSAN KAYNAKLARI BİZE YAZIN BAYİLİK BAŞVURUSU E-BÜLTEN ÜYELİĞİ İLETİŞİM