ELLER DİPLOMALI MANİKÜRİSTLERE EMANET! 

ULUSLARARASI MAVALA SEMİNERİ

 

Bakımlı eller ve ayaklar güzelliğin vazgeçilmez parçasıdır. Bu durumda onları bilinçli ellere teslim etmek gerekiyor!

 

Maniküristlerin bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlayan ve son 6 yıldır düzenlenen Uluslararası Mavala Semineri bu yıl Ekim ayında düzenlenecek.

 

Toplum sağlığı için el ve ayak bakımına dikkati yoğunlaştırmak isteyen MAVALA uzmanları, tüm maniküristleri sağlıklı manikür konusunda bilinçlendiriyor.

 

Dermatoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları uzmanlarının yanlış manikür-pedikür uygulamaları ile vücuda giren virüsler ile ilgili konuşma yaptığı seminerde, el ve ayak sağlığı hakkında geniş bilgi veriliyor.

 

Seminer için Londra’daki MAVALA Manikür Okulu’nun Eğitim Müdürü Sn. Jenny Wiles geliyor ve maniküristleri eğitiyor. Bugüne kadar yapılan Mavala eğitim programlarına katılan tüm maniküristlere ve eczacılara seminerde Jenny Wiles tarafından Uluslarası Mavala Diplomaları veriliyor.

Geçtiğimiz yıl Mart ayında Point Otel' de düzenlenen 6. MAVALA Semineri' ne konuk olarak katılan Sn. Nükhet Duru MAVALA Manikürü' nün kesici makaslar kullanılmadan, tek kullanımlık tahta çubuklarla tırnak etlerinin geri itilmesiyle yapılan, dolayısıyla manikür aletlerinden hastalık bulaşması ihtimali olmayan, sağlıklı bir manikür türü olduğunu vurguladı. El, tırnak ve ayak bakımıyla ilgili ipuçları verdi.


    

   

 
 
                   
  İNSAN KAYNAKLARI BİZE YAZIN BAYİLİK BAŞVURUSU E-BÜLTEN ÜYELİĞİ İLETİŞİM